DJ Brian (aka Kid Diesel)

BRIAN aka Kid Diesel je producent, remixér a zakladatel projektu Soulgangsters.
Je jedním z nejúspěšnějších českých djs a hrál ve více než 30 zemích světa včetně Číny, Brazílie, Francie, Španělska, Řecka, Malediv, Ruska, Ukrajiny a Malty.
2 sezóny hrál v nejlepších klubech Amnesia a Space na Ibize a v roce 2006 byl residentem Paradise clubu na ostrově Mykonos, který byl vyhlášen nejlepším řeckým klubem a který pravidelně hostí DJs jako David Guetta, Bob Sinclar, Erick Morillo, Sander Kleinenberg, Sandy Rivera, Armand Van Helden a mnoho dalších.

KID DIESEL je znám svojí precizní technikou a výborným „feelingem“ pro publikum a každé jeho vystoupení je velký zížitek.
V létě 2010 hrál jako jediný český DJ na hlavní stagi 2 největších festivalů Pleasure Island (10000 lidí) a Mácháč (12000 lidí) vedle hvězd jako Paul van Dyk, Axwell, Marco V, Marcus Schulz, Tocadisco, Avicii, Sidney Sampson a v nějlepších českých klubech dělá warm up pro hvěždy jako jsou Tiesto, Erick Morillo nebo Fedde Le Grande.
Má za sebou letní sezonu 2011 na Maledivách, kde hrál jako rezidentní DJ klubu 15 Below, který se nachází v nejluxusnějším resortu W Retreat & Spa a v současné době se připravuje na další letní sezonu 2012 v Brazílii.

Bon Finix (CY)

Bon Finix je na půl Kypřan a na půl Čech. Začal hrát jako rádiový DJ, když mu bylo 17 let. Po jednom a půl roce vojenské služby na Kypru se rozhodl vyhledat svoji druhou půlku, tu českou, a proto přijel studovat do Čech. Tady se setkal s taneční scénou, která ho natolik zaujala, že si pořídil gramce a začal hrát taneční hudbu.

 Ze začátku hrál pouze progressive house, ale v současnosti hraje všechno co má pozitivní energii od electro house až po našlapaný progressive. Bon ve svých setech rád kombinuje různé styly, tak aby byly barvité a více zajímavé, něco co je dnes přijímáno velmi pozitivně moderním clubberem.

 To že Bon Finix je flexibilní a schopný přizpůsobit své sety podle velikosti prostoru a reakci publika, mu přináší hraní na mnoho odlišných akcích. V posledních letech měl možnost vystoupit v různých klubech všech velikostí, na parties na lodi ve prostřed moři, na festivalech, v after-klubech, v barech na pláži, a jednou dokonce i v nově postaveném filmovém atelieru. V průběhu své dráhy měl příležitost zahrát si po boku světových hvežd jako například Nick Warren, Jazzy M nebo Chris Cowie, a také s nejlepšími českými DJs

 Rok 2004 zajistil Bon Finixovi residenturu v proslulém pražském klubu Mecca, dopřál mu jako residentovi účastnit se, šílenství připomínajíce, after ve Studiu 54, a také mu přinesl jeho první festival – nic menšího, než Creamfields 2004. K určitě jedinečným okamžikům patří i jeho účast na populárních klubovkách v legendární Roxy, kterými Visage a Mixer bezpochyby jsou. Stejně tak i nezapomenutelnou party na lodi u kyperských břehů společně s protagonistou projektu Get Fucked, Nathanem Colesem. Velkým úspěchem bylo i jeho umístění v první desítce v Dance Awards 2004 v kategorii "objev roku".

 V roce 2005 přibývají dvě nové residence; ve vyhlášeném after hours klubíku Le Clan a jeho první mimo-pražská residentura v Libereckém Liquidu. Jako jeden z hlavních resident DJs Meccy Bon Finix reprezentuje klub mimo Čechy na zastávkach mini-touru v prestižních klubech Passage v Rakousku a BarRouge ve Švýcarsku. Na konec roku se narodí Bon Finixova měsíční party Original Sin v klubu Nebe, která slaví úspěch hned od prvních dílů.

Bon Finixova kombinace vřelých středomořských a sexy východoevropských zvuku vzbudila pozornost publika a předpokládá slibnou budoucnost pro tohoto sympatického a bezesporu talentovaného mladíka.

Michael Burian

Český DJ Michael Burian patří ve své zemi k nejznámějším umělcům moderní hudební scény. Michael je ovšem dobře znám i za hranicemi své země. V současné době je jedním z nejvyhledávanějších dýdžejů Střední Evropy a jeho vystoupení můžete slyšet na eventech po celé Evropě.

Michael začal svou kariéru dýdžeje již v 15 letech, když poprvé vystoupil na školní párty. Velice záhy na to se Michael nadchnul pro elektronickou hudbu a rozhodl se, že většinu svého času bude věnovat hudbě. Své první kroky v hudebním oboru neuskutečnil pouze jako DJ, ale rovněž jako producent a také pořadatel tanečních akcí, čímž si otevřel dveře do hudební branže. Následně, již pod jménem Elektromajk, vydal několik úspěąných CD mixů (například Nextera CD, Evolution Beat a CD Trancing - jedno z nejúspěšnějších CD časopisu TRIPMAG, předchůdce magazínu XMAG).

Pod uměleckým pseudonymem „Electromajk“ koncertoval Michael úspěšně do roku 2001 a stal se dýdžejem roku 2001 v rámci Czech Dance Music Awards. Stal se neodmyslitelnou součástí největších akcí české moderní hudební scény. I mimo jeho rodnou zemi je Michael velice dobře znám, vystupuje na nejvýznamnějších eventech v Anglii, Německu, Polsku, Maďarsku a na Slovensku.

Od roku 2001 vystupuje „Electromajk“ již pod svým rodným jménem Michael Burian. Michaelovi nikdy nestačilo být „pouze“ dýdžejem. Od samého začátku se zabýval i vlastní produkcí. První úspěch s vlastní tvorbou slavil se skladbou Orgasmiczech, poté následoval single Blow Me / Hotmale. Poslední jmenovaná deska se stala klubovým hitem a byla v rámci Czech Dance Awards 2002 zvolená singlem roku. Single docílil celosvětového úspěchu a Michael získal nejen od tisku, ale i od svých kolegů pozitivní ohlasy.

Rok 2002 Michaela katapultoval do mezinárodní ligy moderní hudební scény, když byl pozván na největší elektronický festival „Creamfields“ v Anglii a také v České republice. Jeho sety jsou tak nabyté energii a vášní, ľe mu tato skutečnost zajistila booking v rámci „Creamfields“ na roky dopředu. I světoznámá mecca klubů „Amnesia“ na Ibize hostila Michaela na Cream párty.

V roce 2003 vydal Michael své album Tender Young Flesh, které bylo celosvětově distribuováno na značce Intergroove.

Německá divize Universal Music zveřejnila Hotmale formou V.A. kompilace.

Michaela také velice potěšil zájem organizátorů hudebních cen ANDĚL o jeho účast v porotě, jejimž členem je již celých 6 let.

Rok 2004 otevřel Michaelovi novou kapitolu jeho kariéry. Započal nový projekt pod názvem „Visage“ (od 01.01.04). Michael nebyl pouze rezidentím Djem, ale podílel se i na koncepci celé noci včetně výběru zahraničních hostů, vizuálního stylu dekorací a propagace. „Visage“ se stala tak úspěšným projektem, že se tento koncept začal prezentovat i v jiných klubech (například v klubu Fabric v Ostravě anebo v legendárním klubu Capitol v indickém New Delhi).

V roce 2005 vzbuzuje Michael stále větší zájem svých kolegů a promoterů, což přispívá k častějším Michaelovým vystoupením na top eventech v celé Evropě. Obdrží i nabídku od vydavatelství Circle Music z Mnichova, aby u nich nahrál EP. Toto EP spatří světlo světa v červnu 2005 a jsou na něm tracky „Praha“, „River“ a „Metro“. Německý hudební magazín Raveline ohodnotil EP „Praha“ nejvyšším počtem bodů. Tato skutečnost povzbudila Michaela k tomu, aby k tracku „Praha“ natočil videoklip, který se pak následně vysílal na české hudební televizní stanici Óčko, na polské hudební stanici Viva, na české Primě, na MTV India, RTL Luxemburg a MTV v Jižní Americe.

Jeho mezinárodní výstoupení a společné tři koncerty s jeho kolegy v pražské T-Mobile aréně před publikem čítajícím 40.000 lidí, vzbudilo zájem široké hudební scény.

Dokonce i módní branže se nechala inspirovat Michaelovou hudbou. Mezinárodní návrhářská společnost „Diesel“, zastoupená svým českým výhradním distributorem, pověřila Michaela produkcí hudby pro své módní show v České a Slovenské republice. Michaelovy sety se českému distributorovi Dieselu líbily natolik, že prodloužil spolupráci na módních show i pro následující roky.

V roce 2005 obdržel Michael několik ocenění za svou úspěšnou tvorbu. Získal již podruhé ocenění Dance Awards jako nejlepší DJ roku v České republice.

Další kategorii obsadil jako residentní DJ nejlepšího hudebního rádiového programu „Dance Extravaganza“ na české stanici Radio Evropa 2. Michaelova úspěšná řada večírku „Visage“ v legendárním pražském klubu Roxy mu přinesla další ocenění Dance Awards v kategorii „nejlepší klub event“.

Na základě tohoto mnohonásobného úspěchu se začal Michael hrát v různých světových destinacích, jako například ve Střední Americe, Indii a v celé Evropě. V listopadu roku 2005 pak Michael absolvoval vystoupeni v rámci velkého Východoevropského turné se svým kolegou Tiëstem.

Významný byl pro Michaelovu kariéru i rok 2006. V květnu uspořádal v pražské T-Mobile aréně obrovskou megaparty pod názvem „Michael Burian and Friends“. Po Michaelovém boku vystoupila světová hvězda a současná jednička taneční hudby Paul van Dyk, jakož i další přední umělci.

Michaelovy rezidentní noci se rozrostly o dvě nové párty. Zaprvé to byla „Bohemian Night“ v nejslavnějším pražském klubu Duplex a zadruhé, po dvouleté pauze a na základě veliké poptávky, se Michael vrátil jako rezidentní DJ do Roxy v rámci večírků s názvem „Zen“.

Do populárního českého hudebního magazínu „XMAG“ přispívá Michael od roku 2006 svou pravidelnou rubrikou.

Jako jedna z hlavních hvězd vystoupil Michael na festivalech Mácháč 2006, Creamfields - Polsko, Loveparade - Berlin, Energy - Zürich a Streetparade Zürich, SpaceParade - Slovensko, Summer of Love CZ, Time Warp Praha atd.

Rok 2007 se nesl nejen ve znamení rozvoje DJské kariéry, ale zejména budování vlastního vydavatelství Bohemian Recordings. Zde již na sklonku roku 2006 vydal jako osmý počin značky singl Wacker Drive, který uvedl ve světové premiéře v indickém New Delhi. Již krátce po vydání skladba obsadila přední příčky prodejních hitparád na serverech jako Junodownload.com či Trackitdown.com a tranceový guru Paul van Dyk si ji oblíbil natolik, že ji sám několikrát představil ve svých rozhlasových pořadech.

V květnu 2007 pak spatřil světlo světa singl From Berlin 2 Prague, opět na značce Bohemian Recordings. Jak již název napovídá, skladba reflektuje současné dění na berlínské scéně a do Michaelova typického progresivního zvuku vnáší prvky electra.

V červnu 2007 se pak do prodeje dostalo i vůbec první DVD Michaela Buriana, shrunující jeho dosavadní kariéru a vizuální prezentaci, včetně části jeho vystoupení.

Pro lepší komunikaci se svými fanoušky souhlasí Michael s nabídkou na start vlastní rozhlasové show na internetovém Dance Rádiu. Během jediné sezony si pořad Sound Terminal získává pevnou posluchačskou základnu a Michaelovi ja nabídnut zcela nový pořad Bohemian Session na rádiu VONYC, kde vysílá např. i Paul van Dyk či Judge Jules.

Kromě další a další práce ale Michael i sklízel úspěchy za své snažení. Jako první český DJ získal na začátku roku 2008 pozvání na Winter Music Conference v Miami. Ta je považována za nejzásadnější událost roku na taneční scéně a připodobňována třeba k festivalu v Cannes ve filmové branži, právě zde se rozhoduje o trendech pro celý příští rok. Michael zde na popud společnosti Stanton představil nové zařízení SCS 1m, jehož je tváří. O významu účasti na konferenci a následného turné po USA svědčí i to, že byl Michael osloven zástupci Českého centra v USA s nabídkou na další spolupráci.

Zároveň, mimo tradičních nominací v domácích anketách, získal hned dvě nominace v anketě SeeMe, tedy South-East European Music Event. Mezi několik nejlepších se dostal v kategorii nejlepší houseový DJ a mezi nejlepší skladby se pak probojoval jeho singl Freakin.

 

 

DJ Joey

Umělecké jméno:
Dj. Joey

Občanské jméno:
Jiří Kubeš

Povolání:
Dj a moderátor od roku 2005

Současné působiště:
Cluby, diskoteky a music bary

Vystupoval v clubech  a barech:
Ithaka Music bar
Imperium music land (Louny)
New Imperium music club
Disko klub D5 (Beroun)
Music club Globus (Mohelnice)
Infinity Cocktail bar – music club (Louny)

Styl hudby:
Disko, House, Trance, Electro a progressive

Vystupoval po boku Dj’s:
Michael Burian, Michael C

Další články...

Copyright 2014 Booking4U Agency / All rights reserved 


Martin Fořt, Solopysky 92, 44001, Louny / IČ: 88348911
Podnikatel zapsán v živ.rejstříku MÚ Louny

Booking4U Agency