• Home
  • DJ's
  • Pavel Cejnar

Pavel Cejnar

Pavel Cejnar, český moderátor a herec, se narodil a trvale bydlí v Pardubicích, odkud pravidelně dojíždí do Prahy za prací.

Vystudoval lidovou školu umění - hrál na trumpetu a dva roky zkoušel hrát na bicí soupravu.

Svou moderátorskou dráhu započal na Rádiu Life v Pardubicích - měl na starosti noční vysílání, nakonec se však za dobu devíti let, kdy zde působil, vypracoval až na šéfa programu a hudby. Poté odešel pracovat do rádia Evropa 2, kde působí i v současné době - uvádí pořady Vyber si a Factory Bootleg Monopol. Dále je moderátorem pořadu TV Prima Jak se staví sen a pravidelně moderuje pořad Inbox na TV Óčko. Mimo jiné točil i reportáže do hudebního pořadu TV Prima T-Music a vyzkoušel si i herectví - mohli jsme ho vidět ve filmu Ro(c)k podvraťáků.

Ve volném čase se zajímám o Squash, vínko, ženy (hubené a dlouhonohé), rychlá auta, pardubický hokej, jídlo, pití a jiné další potřebnosti k životu.

Z filmů má rád The Night At The Roxbury, Kevin And Perry Go Large. Rád chodí do kina a tvrdí o sobě, že je romantik. Z ročních období nevybírá, má rád zimu i léto. Nesnáší podrazy, neschopnost, tvrdohlavost a kouření cigaret! Na druhou stranu má rád srandu, upřímnost, vzdělanost, Jima Beama a 10° pivo "Gambáče".

Copyright 2014 Booking4U Agency / All rights reserved 


Martin Fořt, Solopysky 92, 44001, Louny / IČ: 88348911
Podnikatel zapsán v živ.rejstříku MÚ Louny

Booking4U Agency